рус укр en Главная Карта сайта Обратная связь

Професійні юристи мають викладати у школах

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей та беручи до уваги недосконалі знання молоді з правових питань, захисту прав дітей Молодіжний клуб «Дискусія ТАБУ» за підтримки та участі Головного управління в справах сім’ї та молоді КМДА, Головного управління освіти КМДА провів конкурс для молоді на перевірку їх знань з права. Зокрема публікації маленьких правознавців з’являлися у газетах «Дніпровські новини», «Магістраль», «Феміда МКДТ» протягом півроку (з 1 січня по 1 червня 2010 р.).

Старший партнер ЮК «Правова гільдія «ВікторіАл» Алла Пустовіт виступила почесним членом журі у даному правовому конкурсі. «Адже діти — це майбутнє кожної держави. Як найвразливіша частина суспільства, вони потребують особливого захисту й піклування, — відмічає Алла Пустовіт. — Не менш важливим і актуальним є посилення уваги суспільства до проблем дітей, захисту їх прав та законних інтересів, забезпечення фізичного, інтелектуального, культурного розвитку дітей, особливо тих, які перебувають у складних життєвих обставинах. Тому необхідно проводити такі конкурси серед молоді, підвищувати обізнаність дітей, студентів щодо їх прав та методів захисту. Це надасть можливість молодому поколінню усвідомлювати їх роль у суспільстві та важливість і необхідність розвитку їх як особистостей.»

Конкурс проводився серед усіх бажаючих школярів України віком 11-14 років. Переможці конкурсу отримали з рук голови журі заступника начальника Головного управління в справах сім’ї та молоді КМДА Тетяни Пугачової грамоти, цінні призи та оздоровчі путівки у період літніх канікул від Головного управління в справах сім’ї та молоді.

Підбиваючи підсумки конкурсу Старший партнер ЮК «Правова гільдія «ВікторіАл» Алла Пустовіт, відмітила високий рівень зацікавленості учнів правозахисною темою. «Дитина в 11 років вже орієнтується у своїх правах і може надати правову точку зору на поставлені питання. Тому, на мою думку, необхідно викладати курс «Правознавства» з 5 класу, при чому викладачі повинні мати юридичну освіту. Вже саме запровадження курсу «Права людини» є великим кроком вперед, важливою сходинкою на шляху до розвитку громадянського суспільства, » — підкреслила пані Пустовіт.

Схема проезда

Наши новости


ICQ  ICQ: 412672458; тел.:(044) 384-05-57
Skype  Skype: fantasmogor                                                                 "ООО "Правовая гильдия "ВикториАл"
E-mail  E-mail: lawyer@e-lawyer.com.ua

Скорая юридическая помощь
Дизайн, разработка сайта - Standart